czwartek, 10 maja 2012

TDZ#9

Kartka zrobiona z materiałów przygotowanych przez Magdę z wtrąceniem dwóch moich. Przyznam szczerze, że jakoś nie mogłam zabrać się do zrobienia tej kartki dlatego powstała dopiero dziś. Niestety wykorzystałam tylko część materiałów. Dodałam od siebie obrazek i jasny papier.
Tradycyjnie już zapraszam do obejrzenia prac pozostałych dziewczyn Magdy, Asi oraz Joasi. Dziękuję Wam serdecznie za komentarze jakie u mnie zostawiacie. Pozdrawiam, Gosia K.

7 komentarzy:

 1. Oj, a ja myślałam że łatwy zestaw przygotowałam. Każda z nas ma trochę inny styl i chyba nigdy nie będzie tak, że wszystkim jednoczesnie spasuje :) Chociaż Twój ostatni zestaw - był dla mnie rewelacyjny i dziewczyny tez poradziły sobie z nim świetnie wtedy ;o))

  OdpowiedzUsuń
 2. Czasem tak bywa, że nie wszystko idzie gładko, szczególnie jeśli pewne rzeczy są narzucone. Może nie było Ci łatwo, ale wyszło ładnie i w Twoim stylu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. szkoda,że nie wykorzystałaś pomarańczu,ale i tak wyszło fajnie:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczna jest!
  Ja osobiście miałam największy problem z wykorzystaniem wstążek i ostatecznie moja kartka też jest bez :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jedna porcja dodatków, a wychodzą takie różności. Każdy ma swój niepowtarzalny styl i to w takich zabawach jest super:) POzdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękna kartka! Zdjęcie cudowne;)

  OdpowiedzUsuń